TIKLA ARA

Kabloses Telefon Kampanyaları


Televizyonsuz Olmaz
Sınırı Olmayan Kablonet Tarife Kampanyası
Taahhüt süresi boyunca; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 10 Mbps’ye Kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 66,99 ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 99,99 TL'ye faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sınır Sizsiniz Hediye
Sınırsız Kablonet Tarife Kampanyası
Taahhüt süresi boyunca; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 10 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 59,99 ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 69,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Aylık Sadece 50,99 TL'ye Maksimum Keyif
Konuşturan Eğlenceli Fırsat ayda sadece 51,99 TL!
Taahhüt süresi boyunca; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + Vizioon Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi ayda 51,99 TL olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Türksat Kablo'dan Çifte Fırsat
Konuşturan TV ve İnternet Ayda 46,99 TL!
KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi ayda 46,99 TL olarak ücretlendirilecektir.

Detaylı Bilgi

Kablo TV ile Hayatı Yakalayın Kampanyası
Kablo TV ile Hayatı Yakalayın
Taahhüt süresi boyunca; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 75 GB Kotalı Kablonet + Vizioon Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 59,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

E-Fatura Kampanyası
E-Fatura Hizmeti Kampanyası
Kampanya kapsamında aboneler; e-posta ve cep telefonu bilgileri güncellenerek efaturaya abone olacaklardır. E-fatura’ya geçen KabloTV müşterilerimize ilk ay KabloTV Üst Paket veya Vizioon Sinema Paketi, Kablonet müşterilerimize 25 GB AKN yada 1 aylık Uyku Yok servisi ücretsiz olarak sunulacaktır.

Detaylı Bilgi

Sınırsız İnternet Kampanyası
KabloTv'lilere Faiz Affı Kampanyası

Kampanya kapsamında taahhüt istenmeyecektir ve 31.12.2011 tarihinden önce borcundan iptal olmuş Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler aboneliğine ait işlemiş olan faiz ve gecikme bedelleri tahsil edilmeyecektir.

Detaylı BilgiYorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar